perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në spanjisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): deshonra, vergüenza, vulva, ignominia, deshonrar, pudor
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në spanjisht, deshonra në shqip
turp në spanjisht