perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në spanjisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): estuche, funda, vaina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në spanjisht, estuche në shqip
vagina në spanjisht