perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

var në spanjisht

Fjalë: var (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): ahorcar, colgar, colgarse, pender, suspender, ahorcarse, caer, remitir
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht var, var_dump, var verklaring, var model, var matin, var javascript, var në spanjisht, ahorcar në shqip
var në spanjisht