perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në spanjisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (27): curso, serie, sucesión, cadena, grillos, prisión, traba, vínculo, cola, ronda, fila, gobierno, grada, hila, hilera, rango, régimen, ringlera, conjunto, seguida, versículo, verso, poema, poesía, renglón, rima, collar
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në spanjisht, curso në shqip
varg në spanjisht

Fjalë të ngjashme

rilindje foto bredhi i stolisur