perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdes në spanjisht

Fjalë: vdes (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): desaparecer, fallecer, morir, perderse, perecer, sucumbir, agonizar, fenecer, expirar, finar, acabar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vdes, vdes vace zela, vdes skender sallaku, vdes noizy, vdes laver bariu, vdes gjergji vreto, vdes në spanjisht, desaparecer në shqip
vdes në spanjisht

Fjalë të ngjashme

nivel de ingles explorer shkencë