perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në spanjisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): artefacto, artilugio, herramienta, instrumento, utensilio, aparato, dispositivo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vegël, vegël në spanjisht, artefacto në shqip
vegël në spanjisht