perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në spanjisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): colocar, poner, sentarse, asentar, acomodar, acudir, empinar, situar, yuxtaponer, alojar, insertar, albergar, instalar, meter
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në spanjisht, colocar në shqip
vendos në spanjisht