perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në spanjisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (15): solamente, sólo, meramente, exclusivo, singular, solitario, solo, único, uno, mismo, aislado, retirado, puramente, sino, mero
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në spanjisht, solamente në shqip
vetëm në spanjisht

Fjalë të ngjashme

fshi virusat nga pc