perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizatim në spanjisht

Fjalë: vizatim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): dibujo, diseño
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vizatim, vizatime per vjeshten, vizatim teknik ushtrime, vizatim teknik pdf, vizatim teknik me kompjuter, vizatim teknik industrial, vizatim në spanjisht, dibujo në shqip
vizatim në spanjisht

Fjalë të ngjashme

e adhuroj dash cam me padurim