perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në spanjisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): visitar, ver, visita
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vizitë, vizitë në spanjisht, visitar në shqip
vizitë në spanjisht