perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në spanjisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (13): chaval, chico, menudo, muchacho, pequeño, delicado, diminuto, exiguo, fino, insignificante, minuta, mezquino, módico
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në spanjisht, chaval në shqip
vogël në spanjisht