perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjeroj në spanjisht

Fjalë: zgjeroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (19): abultar, acrecentar, agrandar, alargar, ampliar, amplificar, añadir, aumentar, aumentarse, dilatar, engrandecer, engrosar, ensanchar, desperezarse, estirar, extender, extenderse, tender, cundir
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zgjeroj, zgjeroj në spanjisht, abultar në shqip
zgjeroj në spanjisht