perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në spanjisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): despertar, despertarse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zgjoj, zgjoj në spanjisht, despertar në shqip
zgjoj në spanjisht