perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhele në spanjisht

Fjalë: zhele (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): trapo, andrajo, estraza, guiñapo, harapo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zhele, zhele-ma nema smisla tekst, zhele-ma nema smisla lyrics, zhele royal, zhele recipe, zhele ft slatkar jas sum jas lyrics, zhele në spanjisht, trapo në shqip
zhele në spanjisht

Fjalë të ngjashme

di natale element 115