perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhys në spanjisht

Fjalë: zhys (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): bucear, chapuzar, zambullirse, sumergir, hundirse, baľar, hundir, ahogar, inundar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zhys, zhys në spanjisht, bucear në shqip
zhys në spanjisht