perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në spanjisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): fuego, incendio, llama, llamarada, lumbre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në spanjisht, fuego në shqip
zjarr në spanjisht