perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në spanjisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): apuro, compromiso, cuita, dificultad, embarazo, joroba, mareo, problema, trance, tribulación
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në spanjisht, apuro në shqip
zor në spanjisht