perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: specializim

Fjalor: anglisht specializim
Përkthime: specialization
specializim në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: spezialisierung
specializim në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: especialización
specializim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: spécialisation
specializim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: specialità
specializim në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: специализация
specializim në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: спецыялізацыя
specializim në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: диференціація, диференціювання, спеціалізація
specializim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: specjalizacja
specializim në polonisht »

Fjalë të ngjashme

specializim ne gjermani, specializim ne fakultetin e mjekesise, specializim ne stomatologji, specializim ne mjekesi, specializim ne gjermani per mjeksi, specializim mjeksi, specializim ne itali, specializim stomatologji, specializim ne norvegji