perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sportiv

Fjalor: anglisht sportiv
Përkthime: athletic, sport, sporting, sportsmanlike
sportiv në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sportovec, sportovní
sportiv në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: sportlich
sportiv në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: idræt, sport, sportig, sportslig
sportiv në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: deporte, deportista, deportivo
sportiv në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sport, sportif
sportiv në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sport, sportivo
sportiv në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sport, sportig, sportslig, sportsmann
sportiv në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sportig
sportiv në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: спорт
sportiv në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: sport
sportiv në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: urheilu
sportiv në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αθλητικός
sportiv në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sportski
sportiv në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: sport
sportiv në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sportas
sportiv në lituanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: šport
sportiv në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: sportowy
sportiv në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sportiv 360, sportiv limburgerhof, sportiv hotel mittagskogel, sportiv lörrach, sportiv nieuwerkerk, sportiv dex, sportiv francez, sportiv malta, sportiv tas sena 2014, sportive calendar