perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sqep

Fjalor: anglisht sqep
Përkthime: beak, billing, nib, nose, prow, spout, nozzle
sqep në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hubička, zobák
sqep në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schnabel, ausguss, schnäbelchen
sqep në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bog, næb, nubr, tut
sqep në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pico, proa
sqep në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bec, poulaine, prise, proue, rostre, stigmate
sqep në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: becco, prora, prua, rostro
sqep në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: baug, bog, nebb, nubb, tut
sqep në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: клюв, клювик, носик
sqep në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bog, näbb, tut
sqep në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: нос
sqep në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: nokk
sqep në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: keula, kokka, nokka
sqep në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μύτη, πλώρη, ράμφος
sqep në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kljun, pramac
sqep në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csőr, hajóorr
sqep në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: snapas
sqep në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bicho, bico, pico, proa
sqep në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cioc
sqep në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: носик, рило
sqep në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziób, dziobek
sqep në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дзюбка
sqep në bjellorusisht »

Fjalë të ngjashme

sqep training, sqep nuclear, sqep levels, sqep matrix, sqep assessment, sqep urine test, sqep acronym, sqep caterpillar, sqep form, sqep mod