perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: stinë

Fjalor: anglisht stinë
Përkthime: pore, season, tide, time
stinë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: čas, chvíle, doba, sezóna
stinë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: jahreszeit, saison, uhrzeit, zeit, zeitpunkt
stinë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: årstid, sæson, tid, tidspunkt, time
stinë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estación, hora, temporada, tiempo
stinë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: couvaison, heure, hivernage, l, moment, ponte, saison, semaison, sidéré, temps, veillée
stinë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: momento, ora, stagione, tempo
stinë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: årstid, sesong, tid, tidspunkt
stinë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: время, сезон
stinë në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: време, сезон
stinë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пагода, пара
stinë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aeg
stinë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: aika, ajankohta
stinë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καιρός, περίοδος
stinë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sezona, vrijeme
stinë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: évad, évszak, szezon
stinë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sezonas
stinë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: hora, tempo, temporada
stinë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пора, час
stinë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pora
stinë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

stinë dashurie, stinë dashurie rtk