perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: stol

Fjalor: anglisht stol
Përkthime: stool
stol në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: sedačka, stolice, stolička
stol në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hocker, schemel, stuhl
stol në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: afføring, ekskrementer, krakke, palle, skammel
stol në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: banqueta, escabel, taburete
stol në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: escabeau, selle, tabouret, chauffeuse, pouf
stol në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sgabello
stol në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: krakk, pall, taburett
stol në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: табурет, табуретка
stol në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: krank, pall, taburett
stol në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: табурэт, табурэтка
stol në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: taburet
stol në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jakkara, palli
stol në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σκαμνί
stol në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: taburetė
stol në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: banqueta
stol në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: stolička
stol në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: стілець, табурет, табуретка
stol në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: stołek, taboret
stol në polonisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: sámli
stol në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

stol aircraft, stol za 4, stol it, stol kamnik, stol aeroprakt foxbat a22, stol kit, stol za 4 recepti 2014, stol c++, stol ch 701, stol ch 750