perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: stomak

Fjalor: anglisht stomak
Përkthime: maw, paunch, stomach, gastric
stomak në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: břicho, žaludek, žaludeční
stomak në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: magen, gastrisch
stomak në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bughule, buk, mage, mave, underliv, gastrisk
stomak në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estómago, gástrico
stomak në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: estomac, fanal, feuillet, gésier, jabot, ventre, gastrique, stomacal
stomak në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pancia, stomaco, gastrico
stomak në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: buk, mage, magesekk, gastrisk
stomak në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: желудок, живот, желудочный
stomak në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mage, gastrisk
stomak në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: жалудок, жывот, страўнік, страўнікавы
stomak në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kõht
stomak në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maha, mahalaukku, vatsa
stomak në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: στομάχι
stomak në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: stomak, želudac, želudačni
stomak në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gyomor
stomak në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: skrandis
stomak në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: estômago, gástrico
stomak në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: живіт, складання, шлунок, шлунковий
stomak në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: żołądek, żołądkowy
stomak në polonisht »

Fjalë të ngjashme

stomach cancer, stomach ache, stomach pain, stomach surgery game, stomach anatomy, stomach flu, stomach ulcer, stomach pain left side, stomach ulcer treatment, stomach gastritis