perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në suedisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): te, brädd, grabb, karl, kille, rämna, spricka, hacka, hugga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në suedisht, te në shqip
çaj në suedisht