perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në suedisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): fjärdedel, kvart, kvartal, kvarter, bygd, distrikt, strök
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në suedisht, fjärdedel në shqip
çerek në suedisht