perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në suedisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (10): äktenskap, gifte, giftermål, koppla, par, ånga, damp, dunst, elm, imma
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në suedisht, äktenskap në shqip
çift në suedisht