perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në suedisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): aktning, respekt, skatta, uppskatta, värdera, betygsätta, granska
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez çmoj, çmoj në suedisht, aktning në shqip
çmoj në suedisht