perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abdikim në suedisht

Fjalë: abdikim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): abdikation, avsägelse
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez abdikim, abdikim në suedisht, abdikation në shqip
abdikim në suedisht