perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në suedisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): amper, barsk, besk, bitter, frän, hård, kärv, ram, sträv, sur, syra, syrlig
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në suedisht, amper në shqip
acid në suedisht

Fjalë të ngjashme

tre mason fiji water