perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në suedisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): tillbedjan, avguda, dyrka, dyrkan, tillbedja
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në suedisht, tillbedjan në shqip
adhurim në suedisht