perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në suedisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): administration, förvaltning, hantering, ledning, regi, styrelse, styre, skötsel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez administratë, administratë në suedisht, administration në shqip
administratë në suedisht