perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në suedisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (29): administrera, förestå, förvalta, handha, hantera, hushålla, anförde, behärska, beordra, direkt, föra, guide, handbok, hänvisa, köra, leda, ledare, lede, manövrera, rådgivare, reglera, rikta, bestyrde, disponera, förordna, förordning, påbud, sköta, stadga
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez administroj, administroj në suedisht, administrera në shqip
administroj në suedisht