perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adoptim në suedisht

Fjalë: adoptim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): adoptering, adoption, accept, accepterande, aksent, antagande, bankett, bemötande, fest, festlighet, inträde, kalas, mottagande, mottagning, soaré, tillställning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez adoptim, fjala adoptim, adoptim sign up, adoptim review, adoptim qensh, adoptim promo code, adoptim në suedisht, adoptering në shqip
adoptim në suedisht