perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në suedisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): ikring, kring, om, omkring, runt, runtom, bredvid, hjul, krets, ring, rundel, snart, cirka, inemot, ungefär, bortemot, närapå, nästan
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në suedisht, ikring në shqip
afro në suedisht