perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në suedisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): ankomst, antaga, lida, stunda
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në suedisht, ankomst në shqip
afrohem në suedisht