perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aftë në suedisht

Fjalë: aftë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): duglig, habil, duktig, flink, förmögen, glögg, kapabel, talent
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez aftë, aftë në suedisht, duglig në shqip
aftë në suedisht

Fjalë të ngjashme

mbyll select mundo de fieras futbolli