perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

agoni në suedisht

Fjalë: agoni (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): dödsångest, kval, pina, vånda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez agoni, agony resistance, agony of defeat, agony in pink, agony aunt, agoni nedir, agoni në suedisht, dödsångest në shqip
agoni në suedisht