perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në suedisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): avbräck, olycka, olyckshändelse, slump, begivenhet, het, missöde, olycksfall, tillbud
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në suedisht, avbräck në shqip
aksident në suedisht