perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në suedisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): aktivitet, verksamhet, aktion, gärning, göromål, handling
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në suedisht, aktivitet në shqip
aktivitet në suedisht

Fjalë të ngjashme

helm akrepi berber music