perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në suedisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): bre, jökel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez akullnajë, akullnajë në suedisht, bre në shqip
akullnajë në suedisht