perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në suedisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (19): backe, fläsk, bård, bord, bryn, gräns, kant, marginal, rabatt, ram, rand, remsa, strand, egg, brädd, forkarl, håll, part, sida
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez anë, anë në suedisht, backe në shqip
anë në suedisht

Fjalë të ngjashme

apo ti-4 lopë qumeshti