perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në suedisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): ålderdomlig, antik, antikvitet, forntida, föråldrad, förgången, förra
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në suedisht, ålderdomlig në shqip
antik në suedisht

Fjalë të ngjashme

sumamed shkel uci mbah suro