perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aromë në suedisht

Fjalë: aromë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): arom, lukt, doft
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez aromë, aromë në suedisht, arom në shqip
aromë në suedisht