perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në suedisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): agare, göra, göre, virke, alstra, framställa, producera, tillverka, arbete, jobb, skylla, verka, yste, avkastning, fabricera, inbringa
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez bëj, bëj në suedisht, agare në shqip
bëj në suedisht