perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në suedisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): dundra, förbanne, svära, förbanna, ed
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez betohem, betohem në suedisht, dundra në shqip
betohem në suedisht