perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në suedisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): bibliotek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez bibliotekë, bibliotekë në suedisht, bibliotek në shqip
bibliotekë në suedisht