perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në suedisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): konversation, dialog, föredrag, förhandling, samtal, tal
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez bisedë, bisedë në suedisht, konversation në shqip
bisedë në suedisht