perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në suedisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): affärsman, kommersiell, merkantil, avnämare, inköpare, köpare
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në suedisht, affärsman në shqip
biznesmen në suedisht

Fjalë të ngjashme

fatlum rushiti