perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në suedisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): mała
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në suedisht, mała në shqip
bluaj në suedisht