perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bulmetore në suedisht

Fjalë: bulmetore (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): mejeri
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez bulmetore, bulmetore në suedisht, mejeri në shqip
bulmetore në suedisht